Увага! Усі на боротьбу з бур?янами та карантинними рослинами!

Дата: 13.07.2021 17:27

Наразі період активного росту амброзії та інших бур´янів. Чкаловська сільська рада закликає населення, керівників підприємств, організацій, установ, закладів усіх форм власності провести роботи по знищенню амброзії полинолистої та інших бур´янів на власних земельних ділянках, прилягаючих до них територіях та ділянках підсобних господарств.

Амброзія не тільки робить територію населеного пункту не привабливою, а ще й негативно впливає на здоров´я людей, викликаючи алергію та провокує інші захворювання.

За ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» у відношенні власників присадибних ділянок на яких досі не знищили амброзію буде складено протоколи. За це загрожує штраф від 340 до 1380 гривень.

Відділ земельних відносин та

благоустрою сільської ради