Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Сільський голова Чкаловської сільської ради Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ приймає участь у Всеукраїнському  З’їзді територіальних громад України, який проходить в місті Києві #успішніразом

Дата: 07.07.2021 13:14
Кількість переглядів: 343

 

Фото без опису

 

У середу, 07 липня, в місті Києві проходить Всеукраїнський З’їзд територіальних громад України!

В одній залі, офлайн зібралися сотні учасників – голови тергромад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади,  представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ. Вже не можемо дочекатися зустрічі!

У такій синергії ми забезпечимо діалог та консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін  щодо ефективної реалізації нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в інтересах та задля мешканців територіальних громад.

В програмі Всеукраїнського З’їзду:

  1. Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  2. Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше)
  3. Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Голос місцевого самоврядування має бути потужним! Доєднуйтеся, адже ми успішні – разом!

Фото без опису

Фото без опису

 

`Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора