Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 11:46
Кількість переглядів: 266

Фото без опису

Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!
 Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Сердечно вітаю Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.
  Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та всебічній підтримці з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання зі зміцнення законності та правопорядку в Україні.
  На ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.
  З крупиць добра, сміливих вчинків, героїчних подвигів, ціною яких нерідко стає власне життя, українська поліція в умовах бурхливого сьогодення створює свій авторитет та престиж.
   Нехай Ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Щиро зичу Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, Миру, щастя, добра, злагоди та натхнення у Вашій почесній праці в ім’я незалежної України.
З повагою сільський голова Чкаловської територіальної громади     

Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора