Відзначення Дня Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 18:36

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису4 липня 2021 року працівники Національної поліції України відзначають шосту річницю з Дня створення.

На передодні професійного свята секретар Чкаловської сільської ради Ірина БАБИЧ привітала працівників відділення поліції №1 Мелітопольського РУП ГУНП в Запорізькій області з професійним святом і побажала всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотою та цінними подарунками Чкаловської сільської ради нагороджено колектив сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 Мелітопольського РУП ГУНП в Запорізькій області та поліцейського офіцера Чкаловської громади Наталлю ЛУБЯНУ.