Надання соціальних послуг в Чкаловській територіальній громаді

Дата: 02.07.2021 18:19

Надання соціальних послуг у Чкаловській територіальній громаді.

Закон України "Про соціальні послуги" визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальні послуги - дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі/сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг.

Порядок організації надання соціальних послуг затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587.

Надавач соціальних послуг на території Чкаловської територіальної громади - комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Чкаловської сільської ради.

Для ознайомлення з видами соціальних послуг необхідно використовувати Класифікатор соціальних послуг затверджений наказом МСПУ від 23.06.2020 № 429 за посиланням. Класифікатор містить систематизоване зведення назв соціальних послуг, їх короткий опис, строк надання, а також перелік категорій отримувачів цих послуг.

Вартість. Соціальні послуги надаються отримувачам: за рахунок бюджетних коштів; з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг; за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

ДО УВАГИ ПОТЕНЦІЙНИХ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Чкаловської територіальної громади!

Рішеннями виконавчого комітету Чкаловської сільської ради затверджено Перелік базових соціальних послуг та Порядок надання базових соціальних послуг комунальною установою "Центр надання соціальних послуг" Чкаловської сільської ради.

Для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів необхідно звертатися до начальника віддіду освіти, молоді, спорту, культури,туризму та соціального захисту населення Чкаловської сільської ради, за адресою: с.Чкалове, вул.Чкалова,27, ІІ поверх.