Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ СТАНІСЛАВА КАЛИНОВСЬКОГО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 09:39
Кількість переглядів: 364

Фото без опису

Шановні жителі Чкаловської громади!
Щиро вітаю Вас із знаменною датою в житті нашої держави – 25 річницею Конституції України!
28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним з основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і  громадянина.
Святкування Дня Конституції України цього року – особливе, ювілейне. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.
Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.
Наш з Вами високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідкувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.
У день свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України і нашої громади.
Зі святом Вас, дорогі земляки!

Сільський голова
Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора