Шановні мешканці Чкаловської  громади! Зі святом Святої Трійці!

Дата: 18.06.2021 13:48

Шановні мешканці Чкаловської  громади!
Щиро вітаю Вас з великим християнським святом – Днем Святої Трійці.
Цієї світлої, святкової днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким. Бажаю щоб Ваші серця були  наповнені добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а кожен із нас намагався дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай для Вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим.

Хай Свята Трійця і надалі приносить Вам  радість, надихає на добрі справи, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі та громаді — єдності, миру і розквіту!

З повагою

Сільський голова                                                                                     Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ