Привітання сільського голови Станіслава Калиновського із професійним святом – Днем фермера!

Дата: 18.06.2021 13:27

Шановні фермери, аграрії, господарі землі Чкаловської  ТГ!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера!

Ваша праця – не просто робота на землі, це спосіб життя, дбайливе господарювання, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість,природна кмітливість і завзятість.

Ви вносите відчутний внесок у розвиток сільської галузі нашої громади. Своєю працею Ви не лише розвиваєте економіку нашого краю, але і створюєте нові робочі місця,підтримуєте аграрні традиції нашого краю.

Дякуємо Вам за відданість обраній справі!

Нехай всі Ваші професійні задуми  та плани будуть реалізовані. Бажаємо Вам міцного здоров’я, достатку, високих врожаїв,  економічного зростання, мудрості та витримки. Хай обходять Вас стороною природні стихії,а Ваша родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою сільський голова                                                                     Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ