Попередження ТОВ НІКА про обробіток посівів агрохімікатами

Дата: 26.05.2021 09:42

ТОВ «Ніка» с.Чкалове ставить до відома жителів Чкаловської ТГ про обробіток посівів соняшнику гербіцидами Євролайтінг та Експрес 75Вг (Гранстар) в період з 27 травня по 07 червня 2021 року. Час  проведення робіт із 5.00 до 10.00 ранку та 18.00 до 22.00 вечора. Поля знаходяться за с.Чкалове в бік села Новоукраїнка (поруч із посівом рапсу), поруч із тракторною бригадою ТОВ «Ніка»,  поруч НСП-79, коло зрошувального каналу (чобіток), коло злітної смуги (аеродром), та коло с.Калинівка.

Гербіциди зараховані до третього класу хімічної небезпеки.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати вказані вище.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ за довідками звертатись за телефоном 0504860690.