Попередження ТОВ НІКА про земельних ділянок агрохімікатами

Дата: 11.05.2021 18:34

ТОВ «Ніка» с.Чкалове ставить до відома жителів Чкаловської ТГ про обробіток грунту перед посівом соняшнику грунтовими гербіцидами Промекс та Харнес в період з 13 травня по 25 травня 2021 року. Поля знаходяться за с.Чкалове в бік села Новоукраїнка.

Промекс зарахований до третього класу хімічної небезпеки для людини та бджіл, Харнес до другого.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати вказані вище.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. За довідками звертатись за телефоном 0504860690.