Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО З ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!

Дата: 07.05.2021 17:17

Шановні жителі Чкаловської громади!

прийміть найщиріші вітання з День пам'яті та примирення, Днем Перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні!

Цей день залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, які відстояли свободу нашої Батьківщини й не втратили своє невичерпне джерело патріотизму,  їх жертовність в ім’я свого народу та рідної землі буде  живою пам'яттю у серці кожного із нас.

У цей великий день давайте згадаємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, дітям війни, які на власних плечах винесли тягар війни ат підняли країну з руїн у повоєнні роки

Сердечно бажаємо  всім здоров’я, довголіття,  миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

З повагою сільський голова, депутатський корпус  Чкаловської  сільської ради та виконавчий апарат Чкаловської  ТГ.