Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

СКОРО ВІДКРИТТЯ ЦНАПу

Дата: 20.04.2021 18:00
Кількість переглядів: 626

Фото без опису

Центр надання адміністративних послуг невдовзі відкриється у Чкаловській територіальній громаді.

Тривають підготовчі роботи до відкриття ЦНАПу. Зручно розташованій у самому центрі села Чкалове – тут, у реконструйованому приміщенні колишньої колгоспної контори розташовано ЦНАП та сільська рада. Вже затверджено перелік послуг, які надаватиме ЦНАП, персонал пройшов навчання – всі чекають лише урочистого відкриття.

В рамках четвертого раунду Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» громада отримала допомогу у створенні сучасного ЦНАП – навчання працівників установи та старостинських округів, меблі, комп’ютерну техніку, систему е-документообігу «Вулик». За рахунок місцевого бюджету здійснено реконструкцію будівлі, ремонт приміщень, безперешкодний доступ МГН до приміщень, велосипедну стоянку.

У зв’язку з пандемією COVID 19, для безпеки і здоров’я персоналу та споживачів послуг від  Програми «U-LEAD з Європою» отримано набір маркування, розроблений експертами напряму з покращення якості надання адміністративних послуг, який допоможе ЦНАП безпечно організувати простір для співробітників та відвідувачів. 

Відкриття власного ЦНАП дозволить нам забезпечити для мешканців громади зручні і доступні адміністративні послуги. Щоб максимально наблизити адміністративні послуги для усіх мешканців громади, створено віддалені робочі місця у с. Зелений Гай, с.Гоголівка, с.Калинівка, с.Корніївка, де люди зможуть отримати той самий перелік адміністративних  послуг не виїжджаючі зі свого села.


Головний спеціаліст

Інна ОВДІЄНКО« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора