На сторожу порядку приступив новий службовий автомобіль RENO DUSTER

Дата: 02.03.2021 16:04

Учора, 1 березня  Чкаловський сільський голова Станіслав Калиновський та дільничний офіцер поліції, закріплений за Чкаловською ОТГ,  майор поліції Наталія Лубяна, у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» в урочистій обстановці отримали від  голови облдержадміністрації Олександра Старуха та голови обласної ради Олени Жук новий службовий автомобіль RENO DUSTER

Автомобіль обладнаний сейфом та кріпленням для помпової рушниці, індивідуальною та автомобільною аптечками, вогнегасником, бензопилою, пневмоножицями, автомобільним фонарем та відеореєстратором. Незабаром буде проведено закупівлю і обладнання поліцейського автомобіля спецсигналом.

Відтепер дільничний офіцер поліції буде значно оперативніше вирішувати функціональні завдання, реагувати на правопорушення та злочини, здійснювати профілактичні рейди по території Чкаловської громади.

Секретар сільської ради

Ірина БАБИЧ