Мелітопольські підприємці отримують роз’яснення щодо новації у застосуванні РРО

Дата: 18.02.2021 11:23

Фахівці Мелітопольської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області проводять роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Днями начальниця Мелітопольської ДПІ Сусана Гаврилова відповідала на запитання підприємців стосовно запровадження та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

Найбільш актуальними для підприємців були питання щодо граничного обсягу доходів, при якому фізичним особами - підприємцями не застосовується РРО/ПРРО,  щодо штрафних санкцій за порушення при застосуванні РРО, щодо необхідності застосування РРО при торгівлі на ринках та інші.

Очільниця Мелітопольської ДПІ закликала підприємців приєднатися до сторінок ДПС України та ДПС у Запорізькій області в соціальних мережах для можливості своєчасного отримання актуальної інформації стосовно податкового законодавства.