Відбувся семінар: «Взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади для попередження та недопущення випадків масового отруєння бджіл»

Дата: 18.02.2021 11:07

16.02.2021 в сесійній залі Чкаловської сільської ради відбувся семінар: «Взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади  для попередження та недопущення випадків масового отруєння бджіл», а також відео конференція у програмі Zoom.

Учасники заходу: фахівці Держпродспоживслужби, пасічники та агровиробники Чкаловської громади, ветеринарні лікарі, представники Чкаловської сільської ради, обговорили алгоритм взаємодії під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл, а також  дотримання правил утримання бджолосімей у особистих підсобних господарствах.