Про святкування Дня Соборності України в КЗДО “Золота рибка”

Дата: 29.01.2021 07:57

В  КЗДО   «Золота рибка» Чкаловської  сільської ради  22 січня 2021 року відзначали День Соборності України.

Вихователь провела тематичні  заняття та бесіди, де розповіла малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадала українські державні символи, національні пам’ятки України.Під час заняття - розваги «Україна в нас єдина!» педагоги та діти різновікової  групи грали в українські народні ігри, виконували таночки, робили аплікацію з українською символікою та   прапорці  України. У своїх  віршах, піснях та українських таночках вони передали перші почуття національної гордості за красу і багатство рідного краю, за гордий і працьовитий український народ, і мрії про те, якою вони хочуть бачити Батьківщину. Діти різновікової  групи з великим задоволенням малювали  державні  та народні символи України.

Директор КЗДО                                                             Л.Пилипенко