Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Державна податкова служба інформує

Дата: 09.01.2021 10:44
Кількість переглядів: 433

Фото без опису

За рік податківці видали запоріжцям 54 тисячі безкоштовних електронних ключів

 

У минулому році фахівці податкової служби регіону видали 23448 запорізьким платникам податків 54 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з 2019 роком число користувачів збільшилось на 7,4 тисячі, а кількість ключів – на 11 тисяч.

Керівник податкової служби області підкреслив, що за останній час можливості кваліфікованих електронних ключів значно розширились. Вони дозволяють використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій, отримувати десятки онлайн послуг ДПС, зокрема, в Електронному кабінеті платника, а також інші державні сервіси.

Так, серед систем, які підтримують сертифікати Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС, – Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення "Єдине вікно подання електронної звітності", Національне агентство з питань запобігання корупції, ProZorro, Петиції Президенту України, Загальнодержавний портал державних закупівель, Електронна звітність (Державної служби статистики України), Портал електронних послуг Пенсійного фонду України, Електронні послуги Мінсоцполітики, Е-послуги Міністерства внутрішніх справ України та багато інших. З їхнім переліком можна ознайомитись на сайті КНЕДП ІДД ДПС: https://acskidd.gov.ua/partnership.

Інформація про отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО, розміщена за посиланням: https://acskidd.gov.ua/etrusted-services.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 

 

Від Запорізької області пенсійний і соціальні фонди отримали дев'ять мільярдів

 

За 2020 рік роботодавці регіону сплатили 8 мільярдів 906 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (за оперативною інформацією). Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, надходження порівняно з 2019 роком зросли на 627 мільйонів або на 7,6 відсотка.

Так, суб'єкти господарювання м. Запоріжжя спрямували до пенсійного і соціальних фондів 4 мільярди 655 мільйонів, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 1 мільярд 312 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 827 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 604 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 255 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 253 мільйони, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 240 мільйонів тощо.

Нагадаємо, з 1 січня мінімальна сума єдиного внеску становить 1320 гривень, а максимальна сума – 19800 гривень.

Відповідно до законодавчих змін тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску за себе платники єдиного податку 1-ї групи за періоди: з 1 по 31 грудня 2020 року, з 1 по 31 січня, з 1 по 28 лютого, з 1 по 31 березня, з 1 по 30 квітня та з 1 по 31 травня 2021 року. Ці місяці будуть зараховані до страхового стажу.

Крім того, для фізичних осіб-підприємців загальної системи оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства скасовується обов’язок сплачувати мінімальний розмір єдиного соціального внеску за місяці, у яких не було отримано доходу. Докладніше про особливості сплати ЄВ – у матеріалі за посиланням: https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/446985.html.

Також наголошуємо, що з 1 січня змінилися рахунки для сплати ЄВ: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/446361.html.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора