Профілактична робота у сімях з дітьми

Дата: 30.12.2020 13:44

28.12.2020 року  відділ  із  соціальної  роботи  Чкаловської  сільської ради  планово здійснили відвідування сімей СЖО, які перебувають під  соціальним  супроводом. В зв'язку з тим, що не всі дорослі в цих сім'ях, де є діти добросовісно виконують свої батьківські обов’язки, соціальна служба за підтримки сільського голови звернулись за допомогою до нашого поліцейського офіцера громади,  майора поліції  Лубяної  Наталії, яка наразі перебуває у відпустці. Наталія Володимирівна  не відмовила в проханні відділу із соціальної роботи та здійснила спільно з фахівцем відділу виїзд до 5-ти сіл.  В  результаті  було відвідано 9 сімей, в яких проживає 36 дітей. Дітям були подаровані іграшки, а з батьками Наталія Володимирівна провела профілактичні бесіди, нагадавши за необхідність належного виконання батьківських обов'язків та дотримання правил протипожежної безпеки, особливо під час канікул та святкових днів. Пояснила діючі вимоги карантинних обмежень, нагадала про неприпустимість вживання алкогольних напоїв, вчинення домашнього насильства  над  дітьми  та  відповідальність згідно чинного законодавства України.

Фахівець із соціальної роботи

Наталія Рагімова