Відкриємо серце для добра

Дата: 06.12.2020 08:28

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з порушенням у здоров’ї, дбати та пам’ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року.

На території Чкаловської громади проживає 8 дітей інвалідів, які потребують особливої уваги. З приводу цього дня сільська рада привітала особливих діток солодкими подарунками.

Висловлюємо найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичемо міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Сільський голова С.В.Калиновський, депутатський

корпус та виконавчий комітет Чкаловської ОТГ