Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 06.11.2020 08:08

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо Вас з вашим професійним святом!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Дякуємо Вам за вашу працю. Саме Ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

З повагою, сільський голова С.В.Калиновський,

депутатський корпус та виконавчий комітет