Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем визволення території громади від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2020 11:07

Дорогі учасники війни, солдатські вдови, діти війни!

Шановні жителі Чкаловської громади!

77 років тому, у жовтневі дні 1943 року, землі нашої громади було звільнено від фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

У цей день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя і процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам.

Тож нехай живе ваше село, народжуються і підростають діти. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

З повагою сільський голова С.В. Калиновський,

депутатський  корпус та виконавчий комітет

Чкаловської ОТГ