Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Вітання Калинівського СБК з Днем людей похилого віку

Дата: 01.10.2020 07:57
Кількість переглядів: 366

Фото без опису

Відзначення Дня людей похилого віку  - це прекрасна можливість ,вкотре, сказати теплі слова подяки батькам, матерям, дідусям, бабусям і ,взагалі, всім літнім людям за вклад у розвиток     країни, за багаторічну самовіддану працю. 

      Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі  дідусі, бабусі, та велика подяка за все що ви зробили для своїх нащадків. 

     Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги. І надалі даруйте тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

                                                                                                              Ю.Остроконь

                                                                                                              директор Калинівського СБК.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора