Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Не допустимо пожеж на відкритих територіях!

Дата: 27.09.2020 09:37
Кількість переглядів: 316

Як завжди у цей період року у громадян нашого району виникає потреба  у прибиранні території городів, присадибних ділянок та інших відкритих територій яке супроводжується спалюванням горючого  сміття, сухої трави інших рослинних залишків з власних   присадибних ділянок. Дим який супроводжується горінням сміття заважає вільному диханню. Як правило спалювання сміття допускається з грубим порушенням вимог правил пожежної безпеки.

Громадяни допускають спалювання сміття у безпосередній блискості від будівель та споруд, поблизу копиць сіна та соломи. Накопичують його біля узбіччя доріг, тротуарів. Такі фактори можуть призвести до виникнення пожеж. 

Результатом цього – є знищення природних екосистем, виникнення пожеж у місцях зберігання грубих кормів, забруднення навколишнього середовища та виникнення загрози життю та здоров’ю населення.

 Веселівський районний сектор  ГУ ДСНС України у Запорізькій області вкотре звертається до всіх мешканців Веселівського району та громад    – не спалювати сміття та бути вкрай обережними при використанні відкритого вогню.

 

В разі виникнення пожежі одразу телефонуйте за  номер служби порятунку «101» або 2-15-90.

 

Веселівський РС ГУ ДСНС

України у Запорізькій області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора