Рятівник – той, хто першим приходить на допомогу

Дата: 27.09.2020 09:24

Мужність, відвага, витримка, сила і удача – всі ці характеристики притаманні людям  однієї з найважливіших та найнебезпечніших професій – рятівникам. Рятівник – той, хто першим приходить  на допомогу при виникненні надзвичайних ситуацій.

Свято День рятівника встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України. Відзначають його щороку 17 вересня.  День рятівника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Тож 17 вересня в Зеленогаївському  КДНЗ «Ластівка» пройшли пізнавальні бесіди, ігри та тематичні змагання з дітьми дитячого садочку.