Привітання сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з 1 вересня!

Дата: 01.09.2020 17:04

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки !

Щиро вітаємо всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, яке  є одночасно   особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє, до нових звершень та самостійного життя. Особливим і  важливим  цей день є для наших  першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.  Не менш важливим він є і для майбутніх випускників,  яким  скоро  доведеться іти у доросле життя та обирати свою професійну стежину.  У цей день бажємо вам  любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, бути сумлінними і розумними учнями. Нехай завжди з вами буде поруч підтримка та розуміння ваших рідних та близьких.

Шановні освітяни! Висловлюємо вам щирі слова вдячності за  вашу самовіддану працю,  мудрість і турботу, за виховання впродовж  багаторічної  копіткої праці  свідомих українців, з якими  ви  щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Щастя вам та  міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів! Нехай цьогорічний першовересень принесе  нашим дітям  широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи та вдячних учнів,  батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Зі святом вас усіх!  З початком нового навчального року!

З повагою, сільський голова, депутатський корпус та

виконавчий комітет Чкаловської сільської ради