Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Дотримання норм законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення - одна з головних передумов стабільного наповнення місцевих скарбниць

Дата: 20.07.2020 11:30
Кількість переглядів: 439

Фото без опису

Мелітопольські податківці в ході операції «Врожай – 2020» вживають комплексні заходи, спрямовані на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки. Зокрема, проводяться співбесіди з керівниками підприємств, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства.

Так, відбулася робоча зустріч начальника Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерія Літинського з керівником агропідприємства – єдинника четвертої групи, яке використовує земельні ділянки (паї) без належного оформлення права користування.

 В ході зустрічі очільник Мелітопольського управління роз’яснив, що дотримання норм законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення, у т.ч. державна реєстрація документів, які засвідчують право власності та /або користування земельними ділянками, – одна з головних передумов стабільного наповнення місцевих бюджетів.

Також під час бесіди були оговорені питання трудових відносин на підприємстві, наявної сільгосптехніки, урожайності тощо та розглянуті проблемні питання сільгоспвиробників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора