Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Інформаційні вебінари тривають.

Дата: 10.07.2020 15:15
Кількість переглядів: 446

Фото без опису

Карантин не перешкода для спілкування, навіть якщо це спілкування у дистанційному форматі.

Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості активно проводяться інформаційні вебінари, де за допомогою засобів відеозв’язку ZOOM та Вайбер з безробітними обговорюють найактуальніші питання.

Під час чергового вебінару, 08 липня 2020 року, фахівець сектору профорієнтації  ознайомила безробітних із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками тіньової зайнятості та нелегальної трудової міграції.

Основним питанням було роз’яснення учасникам інформаційного вебінару надання послуг службою зайнятості, порядок призначення допомоги по безробіттю у період карантину, а також інформування про можливість отримання онлайн-послуг на освітньому порталі ДСЗ.

Мова йшла також про електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості. Безробітним запропонували скористатися Освітнім порталом Державної служби зайнятості, який містить онлайн-курси, семінари, дистанційні програми, які подаються у відеоформаті.  Безробітним була презентована можливість пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Під час вебінару учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора