Привітання Чкаловського сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з Днем Конституції України

Дата: 26.06.2020 17:17

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаємо Вас із найважливішим державним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон став не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни. Але тільки разом, спільно ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети. Творення кращого життя - справа кожного з нас. Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи. Від щирого серця зичу міцного здоров'я, творчих здобутків, щастя, добробуту, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє України.

З повагою,

сільський голова С.Калиновський, виконавчий комітет та депутатський корпус Чкаловської ОТГ