Привітання сільського голови Станіслава Калиновського з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2020 14:07

Дорогі медичні працівники!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом. Медичні працівники  відповідають за найдорожче, що має кожна людина – за здоров’я. Ви – опора у найскладніші хвилини життя, коли людина бореться за своє здоров'я.
Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання.
В ці останні місяці боротьби з інфекцією, які стали справжінм випробуванням для людства, саме Ви були на передовій.

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Дякуємо Вам за нелегку та відповідальну працю!

З повагою,

сільський голова С.Калиновський, виконавчий комітет та депутатський корпус Чкаловської ОТГ