Прощавай рідна Чкаловська школо!

Дата: 14.06.2020 10:20

Ось і настав той хвилюючий час, коли наші діти, випускники КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів», переступили поріг рідної школи. Залишається позаду безтурботна та щаслива пора  дитинства, вірні шкільні друзі та вчителі.

Дорогі, шановні вчителі. Прийміть слова щирої вдячності за те, що віддали нашим дітям багато годин свого життя, знання і досвід, а у важкі хвилини допомагали їм повірити в себе. Вони завжди будуть пам'ятати вас, своїх мудрих наставників.

Завдячуємо класному керівнику Адамян Ларисі Іванівні, яка стала для наших діточок другою мамою.  Дякуємо вам за те, що були другом і добрим порадником, що знаходили потрібні слова в потрібний момент, були щирими і справедливими.

Окрема подяка директору Романенко Ларисі Григорівні та адміністрації школи за турботу про наших дітей і невтомну працю.

Від усієї душі бажаємо педагогам рідної школи міцного здоров'я, творчих здобутків, добра і щастя,  щоб ваша праця ставала легшою з кожним роком, а учні траплялися виключно чуйні та допитливі.

Батьки випускників 2020 року