Профконсультаційний вебінар для учнівської молоді

Дата: 28.05.2020 17:48

Молодь – це наше майбутнє. Сьогоднішній діловий  та професійний світ потребує в першу чергу  професійно мобільних людей, які можуть грамотно та самостійно приймати рішення, нести відповідальність за їх впровадження в життя. Працевлаштування молодих людей не є простим, та вимагає  особливої уваги. Тому фахівці Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості продовжують спілкування з учнівською молоддю в умовах карантину.

Саме з цією метою сектором профорієнтації Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 28 травня 2020 року проведено консультаційний вебінар для учнівської молоді, а саме випускників державного навчального закладу  "Веселівський професійний аграрний ліцей" на тему «Сучасні підходи до пошуку роботи».

Під час заходу розширили знання учнів  про сучасні технології  пошуку роботи, надали поради щодо використання джерел інформації про вакансії,  написання резюме та основними етапами підготовки до співбесіди з роботодавцем.

Як результат, учні отримали  корисну та важливу інформацію, що обов’язково стане у нагоді під час пошуку роботи.