До відома фізичних осіб підприємців Чкаловської ОТГ!

Дата: 28.05.2020 14:02

Згідно постанови КМУ №329 від 22.04.2020 фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, мають змогу оформити виплату допомоги на дітей.

Допомога на дітей призначається на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць.

Заявник подає такі документи:

1. заява встановленого зразку;
  2.  копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  3.  довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  4. копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  5.  копію рішення сільської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Для жителів Чкаловської об'єднаної територіальної громади прийом документів здійснюється у приміщенні Чкаловської сільської ради, відділ «ЦНАП»  ІІ поверх, каб.№9