Виконком дозволив відвідування дітьми дошкільних закладів Чкаловської ОТГ з 01 червня

Дата: 24.05.2020 19:06

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» дозволено із 25 травня відкрити заклади дошкільної освіти на всій території України.

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 відповідно до яких основними вимогами є: щоденний температурний скринінг працівникам дошкільного закладу та його вихованцям при вході до закладу, обов'язкове використання захисної маски працівниками закладу, використання дезінфікуючих засобів. Постановою заборонено використання багаторазових (тканинних) рушників, килимів, м'яких іграшок, а також проведення масових заходів.

Виконавчий комітет Чкаловської сільської ради на засіданні 22 травня прийняв рішення № 38, яким продовжив карантин на всій території ОТГ та призупинення навчально-виховного процесу у закладах загальної середньої освіти Чкаловської сільської ради до 22 червня, а також дозволив з 01 червня 2020 року відвідування дітьми закладів дошкільної освіти Чкаловської сільської ради за умов цілковитого дотримання вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 та обов'язкового проходження медичної комісії вихованцями.

Усі організаційні питання доручено вирішувати завідувачам дошкільних закладів під контролем відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризмі сільської ради та профільного заступника.