Попередження ТОВ "Агрофірма Зелений Гай" про обробіток посівів інсектицидами

Дата: 22.05.2020 17:42

ТОВ «Агрофірма Зелений Гай» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток посівів соняшнику, гороху, озимої пшениці  інсектицидом Альтекс, КЕ; Ріфос, КЕ в період з 25 травня по 23 червня 2020 року на території Чкаловської сільської ради (адміністративного центру с.Чкалове та Зеленогаївського старостинського округу).

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях, де ведеться обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблювальних площ, просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо  узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0987054382.