Попередження СФГ "БАЙДА" про обробіток посівів ярого гороху пестицидами

Дата: 19.05.2020 16:46

СФГ «БАЙДА» ставить до відома жителів Чкаловської ОТГ про обробіток посівів ярого гороху пестицидами у ніч з 19 травня по 20 травня 2020 року, з 21 години на території Чкаловської сільської ради – с.Новоукраїнка.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: стороннім особам знаходитись біля працюючих агрегатів на полях, де ведеться обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до п'яти кілометрів від оброблювальних площ, просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Узгоджуйте з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0979201735.