На території Чкаловської громади розпочато ремонтні роботи дороги місцевого значення загального користування 080411 /С/

Дата: 15.05.2020 13:30

Ремонт доріг це важливий фактор, який впливає на соціально-економічний розвиток кожної громади. Дороги забезпечують пересування приватного транспорту, підвоз продуктів харчування в торгівельні заклади громади, здійснення пасажирських перевезень, підвіз учнів до навальних закладів, під'їзд швидкої допомоги та інших екстрених служб, тощо. Зі збільшенням кількості великовагового транспорту стан доріг погіршився до критичного, в своїй більшості автошляхи нагадують місячні пейзажі.

Тиждень тому на території Чкаловської громади розпочато ремонтні роботи дороги місцевого значення загального користування 080411 /С/. Ця дорога проходить із смт.Веселе через с.Зелений Гай до с.Чкалове. Ремонтні роботи здійснює Державне підприємство «Місцеві дороги» м.Запоріжжя за кошти обласного бюджету.