15 травня - Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2020 08:19

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім’ї - день наших з Вами родин.

Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

Сім’я, родина в кожного хай буде,

В ній стільки мудрості й тепла!

Живіть щасливо на землі цій, люди,

Й щоб доля ваша світлою була!