Подяка за надання гуманітарної допомоги

Дата: 13.05.2020 17:16

Адміністрація Чкаловської сільської ради та жителі усієї об'єднаної громади висловлюють щиру вдячність Веселівській ХЦ «Жива віра» в особі Папазяна С.В. за надання гуманітарної допомоги.  Ми отримали спецодяг для фельдшерсько-акушерських пунктів, а також  меблі для реабілітації після травм та хірургічних операцій.

Доречними стали  іграшки для дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та діток, які виховуються в неповних сім’ях.

Дякуємо Папазяну С.В. за співробітництво, розуміння насущних  проблем, чуйність, своєчасну допомогу. Щиро сподіваємося, що Ви й надалі надаватимете нам посильну допомогу.  Це  яскравий прояв  любові до  ближнього. Зичимо Вам, Сергіє Володимировичу, і Вашому коллективу, здоров’я, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, процвітання і побільше  позитиву на життєвому шляху!

Чкаловський сільський голова

Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ