День вишиванки 2020

Дата: 12.05.2020 15:49

Карантин через пандемію коронавірусу в Україні продовжили до 22 травня. Цьогорічний День вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, припадає ще на період карантину - 21 травня 2020 року.

Щороку до Дня вишиванки у Чкаловській громаді організовували масові заходи: концерти, флешмоби, конкурси, змагання ходу та багато іншого.

Цього року відзначити так урочисто День вишиванки не можемо, однак відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської сільської ради пропонує творчу альтернативу. Продемонструвати красу своєї вишиваної сорочки і навіть захисної маски, без якої не обійтись сьогодні, зможе кожен охочий.

У соціальній мережі Facebook стартує фотофлешмоб до Дня вишиванки. Умова участі у флешмобі – виставити фото з елементами промоції вишиванки, яка підпадатиме під одну з категорій:

1. Фото родини у вишиванках;

2. У вишиванці на фоні улюбленого місця рідному селі;

3. Фото діток у вишиванках:

- у віці до 1 року;

- від 1 до 3 років;

- від 3 до 5 років (вихованці ЗДО);

від 6 років (учні ЗЗСО).

4. Креативна вишивана маска;

5. «Люблю вишивати» (фото самостійно виготовленої вишиванки).

Фото з хештегом #ДеньВишиванки пропонуємо виставляти виставляти у соціальній мережі Facebook у групі «Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської ОТГ», вказуючи номер однієї з п’яти категорії, у який берете участь.

(Посилання на групу: https://www.facebook.com/groups/165563504893142/?fref=mentions)

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму

Чкаловської сільської ради