Привітання Чкаловського сільського голови Станіслава КАЛИНОВСЬКОГО з нагоди Дня памяті та примирення та Дня 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Дата: 09.05.2020 13:44

Дорогі визволителі, шановні ветерани,

мешканці Чкаловської громади!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем пам'яті та примирення та 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. Стійкість, мужність та самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

У цей славний день ми згадуємо усіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну, своїми справами утверджували мир та злагоду на українській землі.

Щороку 9 Травня служить нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Бажаємо Вам міцного здоров'я в довголіття, добра, радості, миру і злагоди.

Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

З повагою, сільський голова Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ