Привітання сільського голови Чкаловської ОТГ Станіслава Калиновського з Воскресінням Христовим

Дата: 17.04.2020 11:50

Шановні  земляки!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було  чистим, як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска.

Прошу Вас дотриматися карантинних обмежень і відсвяткувати цей Великдень у родинному колі із запашною Паскою на столі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

З  повагою,  Чкаловський сільський  голова

Станіслав КАЛИНОВСЬКИЙ