Бюджети місцевих громад Мелітопольщини та Веселівщини отримали майже 20 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 16.04.2020 10:04

Мелітопольські та веселівські власники та орендарі земельних ділянок за перший квартал  2020 року поповнили місцеві бюджети на 20 мільйонів 996,2 тисячі гривень. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 923,3 тисячі гривень, або на 4,6 відсотки. За інформацією начальника Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерія Літинського, землекористувачі-юридичні особи спрямували до бюджетів 16 мільйонів 382,6 тисячі, фізичні особи – 4 мільйони 613,6 тисяч гривень.

Зокрема, за дев'ять місяців до бюджету м. Мелітополя сплачено 13 мільйонів 856,3 тисячі, скарбниці громад Мелітопольського та Веселівсього районів поповнились на 4 мільйони 483,5 тисячі та на 2 мільйони 656,4 тисячі гривень від сплати за землю.

Слід зазначити, що орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць Мелітопольського та Веселівського регіонів.