Податкові перевірки: план-графік оновлено

Дата: 09.04.2020 10:03

Державна податкова служба затвердила оновлений план-графік проведення документальних перевірок платників податків на 2020 рік. Він оприлюднений на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням: https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/402509.html.

Нагадаємо, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" запроваджено мораторій на проведення документальних і фактичних перевірок платників податків з 18 березня по 31 травня 2020 року, крім документальних позапланових перевірок з підстав, визначених п.п.78.1.8 ПКУ.

Інформація про перенесення перевірок, які відповідно до плану-графіку мали розпочатися з 18 березня по 31 травня 2020 року та на день набрання чинності Законом №533 не були розпочаті, включається до оновленого плану-графіку