Суб’єкти господарювання Мелітопольщини та Веселівщини спрямували до держбюджету більше 63 мільйонів ПДВ

Дата: 09.04.2020 09:55

За перший квартал поточного року мелітопольські та веселівські суб'єкти господарювання сплатили до державного бюджету 63 мільйони 224,5 тисяч гривень податку на додану вартість. Суб’єкти господарювання збільшили сплату ПДВ, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року, майже на 3 мільйони або на  4,8 відсотків. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський.

При цьому, платники м. Мелітополя забезпечили 39 мільйонів 51,8 тисячу гривень, представники бізнесу Мелітопольського та Веселівського районів спрямували до державного бюджету 12 мільйонів 748,2 тисячі та 11 мільйонів 424,5 тисяч гривень ПДВ відповідно.

Станом на 1 квітня  2020 року в Мелітопольському управлінні Головного управління ДПС у Запорізькій області перебуває на обліку 989 платників ПДВ, з них 795 юридичних осіб і 194 фізичних осіб-підприємців.