Мелітопольські та веселівські підприємці сплатили до місцевих бюджетів 27,4 мільйони гривень єдиного податку

Дата: 09.04.2020 09:54

За січень - березень 2020 року до місцевих бюджетів Мелітопольщини та Веселівщини від фізичних осіб - підприємців надійшло 27 мільйонів 359 тисяч гривень єдиного податку. Як повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський, рівень надходжень перевищив минулорічний більше, ніж на 2 мільйони або на 8,1 відсотки.

Зокрема, суб'єкти малого і середнього підприємництва м. Мелітополя поповнили місцеву скарбницю на 22 мільйони 575,5 тисяч, фізичні особи - підприємці Мелітопольського району спрямували до бюджетів громад 3 мільйони 465 тисяч, Веселівського району –  1 мільйон 318,5 тисяч гривень.

Станом на початок квітня в м. Мелітополі, Мелітопольському та Веселівському районах зареєстровано 10868 фізичних осіб-підприємців, з них 8747 провадять свою діяльність у м. Мелітополі, 1426 – в Мелітопольському районі та 695 – у Веселівському районі. Із загальної кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців 6871 або 63,2 відсотки перебувають на спрощеній системі оподаткування та сплачують єдиний податок.