Центри обслуговування платників податків Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області і в умовах надзвичайної ситуації надаватимуть адмінпослуги в онлайн режимі

Дата: 30.03.2020 17:16

На період запровадження надзвичайної ситуації та введенням додаткових обмежувальних заходів на території Запорізької області, направлених на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Центри обслуговування платників податків Мелітопольської та Веселівської ДПІ Головного управління ДПС у Запорізькій області  працюватимуть за окремим графіком в режимі онлайн.

Для надання невідкладних послуг прийом платників відбувається за попереднім записом у разі гострої необхідності за телефонами:

– ЦОП Мелітопольської ДПІ – (0619) 42-65-21;

– ЦОП Веселівської ДПІ – 096-779-78-46;

До невідкладних послуг належать, зокрема:

– видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

– внесення до паспорта громадянина Украйни (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Для дистанційного отримання податкових сервісів радимо Електронним кабінетом: https://cabinet.tax.gov.ua.