До уваги платників податків!

Дата: 21.03.2020 15:59

Мелітопольське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області закликає платників податків дотримуватися карантинних заходів та користуватись електронними сервісами.

У разі  неможливості отримання послуг в електронній формі та необхідності відвідування податкових органів рекомендуємо платникам та громадянам використовувати захисні маски з метою запобігання інфікування.

Нагадуємо режим роботи Центрів обслуговування платників Мелітопольської ДПІ та Веселівської ДПІ Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області  на період карантину:

• часи роботи ЦОП Мелітопольської ДПІ : щоденно, крім суботи та неділі, з 10 год. 00 хв. до 16 год 00 хв., перерва на обід - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.;
  • часи роботи ЦОП Веселівської ДПІ : щоденно, крім суботи та неділі, з 10 год. 00 хв. до 13 год 00 хв.