У Запоріжжі із зони ООС зустріли трьох офіцерів податкової міліції

Дата: 19.03.2020 10:25

Днями у рамках чергової ротації особового складу підрозділів податкової міліції із зони проведення операції Об'єднаних сил повернулись троє співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій області.

Під час несення служби офіцери виконували завдання з контролю лінії розмежування, пунктів в'їзду та виїзду з непідконтрольних територій, а також протидіяли нелегальному переміщенню товарів та незаконному здійсненню господарської діяльності.

Офіцерів податкової міліції привітали керівний склад Головного управління ДФС у Запорізькій області та колеги. За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вони нагороджені грамотами Запорізької обласної державної адміністрації.