За січень – лютий до місцевих бюджетів Мелітопольщини та Веселівщини надійшло більше 147 мільйонів гривень

Дата: 19.03.2020 10:21

За перші два місяці 2020 року мелітопольські та веселівські платники перерахували до місцевих скарбниць 147,4 мільйони гривень податків і зборів.  При цьому, бюджет м. Мелітополя поповнився на 111 мільйонів,  Мелітопольського району – на 24,4 мільйони, Веселівського району –  на 12 мільйонів гривень. Зростання до аналогічного періоду минулого року склало 7,8 мільйонів або майже 6 відсотків. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський.

Лідируючі позиції у формуванні місцевих бюджетів займають податок з доходів фізичних осіб, єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва та плата за землю.

Так, з початку року місцеві скарбниці отримали  95,5 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 4,8 мільйонів або на 5,3 відсотки більше, ніж торік.

Суб’єкти малого підприємництва спрямували 32,1 мільйон гривень єдиного податку, це на 898 тисяч гривень або на 2,9 відсотки перевищує минулорічні надходження. Зокрема, СПД - фізичні особи забезпечили 22,5 мільйонів гривень єдиного податку, СГД - юридичні особи – 9,6 мільйонів.

Землевласники та землекористувачі сплатили до  місцевих громад 14,5 мільйонів, порівняно з аналогічним періодом минулого року сума надходжень плати за землю збільшилась на 1,9 мільйонів або 15,6 відсотків. При цьому, 11,2 мільйони забезпечили юридичні та 3,3 мільйони – фізичні особи.