Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Перевірки з питань оформлення праці: запорізьким роботодавцям роз'яснили нюанси

Дата: 11.03.2020 10:21
Кількість переглядів: 354

Фото без опису

Зміни до Кодексу законів про працю та перевірки контролюючих органів стали головними темами зустрічі з представниками Громадської ради при Комітеті соціальної політики Верховної ради України, Держпраці та народних депутатів. Захід, який провела директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік, відбувся за участю представників податкової служби Запорізької області, профспілок та організацій роботодавців, підприємств і підприємців.

Спікери роз'яснили запорізьким працедавцям порядок і підстави перевірок з питань оформлення найманих працівників, дотримання законодавства про працю, повноваження контролюючих структур, розміри штрафних санкцій за порушення законодавчих правил.

Говорячи про вимоги до оформлення співробітників, було наголошено, що у суб'єкта господарювання в обов'язковому порядку повинен бути базовий пакет документів, якими регулюються трудові відносини. Крім цього, представники бізнесу мають забезпечувати гарантії в оплаті праці, нараховувати податки та створювати належні умови виробництва.

Учасникам також розповіли про алгоритм дій роботодавців під час інспекційних відвідувань та надали корисні поради.

Окремо мова йшла про проєкти Закону України про працю. Було підкреслено, що наразі за участю народних депутатів, громадських організацій та бізнесу напрацьовуються пропозиції та зауваження для подальшого прийняття законодавчого акту, який би задовольнив усіх учасників трудових відносин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора